Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Politechnika Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Projekty Nowe Horyzonty

Opis projektu

Z przyjemnością informujemy, że Akademia Morska w Szczecinie w dniu 14 lutego 2018 r. zakończyła negocjacje z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju dotyczące zakresu merytorycznego projektu NOWE HORYZONTY. Negocjacje zakończyły się sukcesem co oznacza, że w najbliższych dniach Uczelnia będzie mogła podpisać umowę o dofinansowanie realizacji projektu. Największego projektu kiedykolwiek realizowanego przez Akademię w obszarze dydaktyki.

Projekt został przygotowany latem ubiegłego roku przez zespół 10 osób – pracowników Uczelni a następnie został złożony na konkurs w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER) w ramach działania 3.5 o nazwie: Kompleksowe programy szkół wyższych. Budżet projektu ma wartość 7,2 mln zł i liczy 100 pozycji. Projekt realizowany będzie w okresie od 01.09.2018 do 31.12.2023. Zakres merytoryczny projektu obejmuje 8 zadań, z których każde mogłoby stanowić odrębny projekt. Opis każdego z tych zadań przedstawiono w MENU strony.

Autor: Website Administrator

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę