Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo logo-sygnet Politechniki Morskiej w Szczecinie - głowa gryfa, elementy kotwicy i sygnatura PM Politechnika Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Osiedle Akademickie Gdzie znajduje się Osiedle Akademickie PM?

Osiedle akademickie PM składające się ze Studenckich Domów Marynarza Korab i Pasat znajduje się między ulicami Starzyńskiego, Pobożnego, Szczerbcową i Zygmunta Starego.

Budynki zlokalizowane są wśród drzew i zieleni Parku Żeromskiego, niedaleko głównego węzła komunikacyjnego przy Placu Rodła, skąd szybko można się dostać w każde miejsce Szczecina. Budynki wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego Transportu znajdują się zaledwie o 2-3 minuty spacerem od akademików. Na dotarcie do głównego budynku Politechniki potrzeba niewiele więcej czasu - ok. 5 minut.

Widok z góry na Wały Chrobrego, Politechnikę Morską i Osiedle Akademickie PM
Studenckie Domy Marynarza Korab i Pasat to dziesięciopiętrowe wieżowce z pokojami dwu i trzyosobowymi. Pokoje pogrupowane są w tzw. boksy 2 lub 4 pokojowe połączone wspólnym węzłem sanitarnym, składającym się z kabiny prysznicowej, toalety i umywalek. W jednym boksie mogą mieszkać zarówno panowie jak i panie.

Standardowym wyposażeniem pokoi studenckich są: łóżka piętrowe lub pojedyncze, szafy ubraniowe, regały, szafki żywnościowe, biurka oraz krzesła. W każdym pokoju jest bezpłatne stałe łącze internetowe. Na każdym piętrze do dyspozycji studentów jest kuchnia wyposażona w czteropalnikową kuchenkę elektryczną i zlewozmywak. Obok SDM Pasat znajduje się paczkomat.

Widok budynku SDM Pasat

Zapraszamy także do galerii zdjęć z SDM Pasat
Studencki Dom Marynarza Korab na Osiedlu Akademickim Akademii Morskiej w Szczecinie

Zapraszamy także do galerii zdjęć z SDM Korab

Autor: Administrator Stron Internetowych

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę