Święto Szkoły w Akademii Morskiej na pływalni
16 maja podczas Święta Szkoły w Akademii Morskiej odbył się wielobój pływacki, podczas którego reprezentanci trzech wydziałów rywalizowali o puchar Rektora AM.
Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.