Przesłanie Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego z okazji nowego roku akademickiego 2012/2013
Z okazji inauguracji nowego roku akademickiego przekazujemy w imieniu prof. Barbary Kudryckiej przesłanie Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego skierowane do przedstawicieli środowiska akademickiego.