Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Politechnika Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Koła naukowe Koło Naukowe Oceanotechniki „SKAFOS”

Koło Naukowe Studentów Oceanotechniki „SKAFOS” jest zrzeszeniem studentów i absolwentów Politechniki morskiej oraz innych osób zainteresowanych obszarem wiedzy technicznej związanej z oceanotechniką. Istnieje od stycznia 2022 r.

Opiekun: dr hab. inż. Tomasz Abramowski, prof. PM.

Kontakt: t.abramowski@pm.szczecin.pl;
Katedra Oceanotechniki i Budowy Okrętów, p. 203 (ul. Wały Chrobrego 1-2 ),
tel.91 48-09-352
 

Cele działalności Koła Naukowego

Celem działalności jest poszerzanie wiedzy i umiejętności członków koła w zakresie oceanotechniki, techniki morskiej, projektowania i budowy okrętów i jachtów, techniki podwodnej oraz obszarów techniki i inżynierii mających zastosowanie w tych dziedzinach. Ponadto, członkowie koła działają na rzecz propagowania wiedzy z zakresu oceanotechniki, techniki morskiej,  projektowania i budowy okrętów i jachtów, techniki podwodnej oraz obszarów techniki i inżynierii mających zastosowanie w tych dziedzinach.

Wdrażanie i pogłębianie wiedzy i umiejętności oraz inspirowanie do podjęcia własnej pracy badawczej odbywa się w pracach koła poprzez - między innymi - nawiązywanie współpracy z innymi ośrodkami zajmującymi się badaniem i nauczaniem w kraju i za granicą. Realizacja projektów badawczych w postaci projektowania i budowy pływających jednostek eksperymentalnych i sportowych odbywa się przy współpracy i wsparcia pracowników Katedry Oceanotechniki i Budowy Okrętów Politechniki Morskiej w Szczecinie.
 
Czytaj 👉👉 o kierunku oceanotechnika na Politechnice Morskiej w Szczecinie
Autor: Website Administrator

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę