Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo Politechnika Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Koła naukowe Koło Naukowe Automatyki i Robotyki

Opis działalności Koła:

Koło Naukowe Automatyki i Robotyki jest skierowane do studentów, którzy chcą zdobyć dodatkowe umiejętności związane z nowoczesnymi technologiami z dziedziny automatyki i robotyki. Koło organizuje różnego rodzaju wydarzenia, warsztaty, wykłady, prelekcje i projekty, które pozwalają na rozwijanie umiejętności praktycznych oraz teoretycznych.

Studenci mogą brać udział w różnego rodzaju projektach, takich jak budowa i programowanie robotów oraz projektowanie elementów i systemów automatyki przemysłowej. Uczestnicy koła mają możliwość zwiedzić zakłady pracy z branży morskiej i lądowej automatyki i robotyki, co pozwoli studentom na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

Jesteśmy otwarci dla wszystkich studentów, niezależnie od kierunku studiów. Koło jest doskonałą okazją do zdobycia nowej wiedzy, rozwijania swoich umiejętności i poznawania nowych ludzi, którzy mają podobne zainteresowania.
Symulator siłowni okrętowej
schemat techniczny

Opiekun Koła Naukowego KNAiR

mgr inż., st. of. mech. okręt. Arkadiusz Nerć
Ul. Willowa 2 (budynek 1),
71-650 Szczecin
pokój 108, nr telefonu 91 48 09 904
e-mail: a.nerc@pm.szczecin.pl

 
Autor: Website Administrator

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę