Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo logo-sygnet Politechniki Morskiej w Szczecinie - głowa gryfa, elementy kotwicy i sygnatura PM Politechnika Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Badania komercyjne Centrum Badania Paliw, Cieczy Roboczych i Ochrony Środowiska

Centrum Badania Paliw, Cieczy Roboczych i Ochrony Środowiska

Próbówki i naczynia szkalne w laboratorium Zapraszamy do skorzystania z usług naszego Centrum.

Jesteśmy najnowszym tego typu ośrodkiem badawczym w Polsce. Oferujemy usługi wykonywane na najnowocześniejszej specjalistycznej aparaturze badawczej oraz wyposażenie niezbędne do prowadzenia profesjonalnych badań i usług.

W zakres naszej oferty wchodzą kompleksowe badania olejów hydraulicznych, smarowych, transformatorowych, paliw do silników z zapłonem samoczynnym, spalin w przemysłowych instalacjach energetycznych, cieczy roboczych i wód oraz badania na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

Naszymi atrybutami są niskie ceny usług oraz badania wykonywane przez doświadczoną kadrę specjalistów Politechniki Morskiej w Szczecinie.
 
Z dniem 28 czerwca 2021 r. Centrum Badania Paliw, Cieczy Roboczych i Ochrony Środowiska uzyskało certyfikat akredytacji Polskiego Centrum Akredytacji w zakresie badań paliw ciekłych i olejów smarowych. W kolejnych latach laboratorium planuje rozszerzyć zakres badań w ramach akredytacji PCA. Certyfikat oraz pełnych zakres akredytacji znajduje się w zakładce Certyfikaty.
 
Autor: Website Administrator

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę