Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo logo-sygnet Politechniki Morskiej w Szczecinie - głowa gryfa, elementy kotwicy i sygnatura PM Politechnika Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Na starcie Akademickich Mistrzostw Polski w ergometrze wioślarskim, które odbyły się w Warszawie 14.04.2013r. stanęło ponad 630 studentów reprezentujących 41 uczelni

Mistrzostwa w ergometrze to największa pod względem ilości uczestników sportowa impreza akademicka w naszym kraju.

Akademia Morska w Szczecinie wystawiła drużyny męską i żeńską. Nasi studenci zdobyli złoty medal drużynowo w pionie 10 uczelni społeczno-przyrodniczych.

W klasyfikacji generalnej zajęli doskonałe 5 miejsce. Kacper Białkowski, Akademicki Mistrz Świata w ósemce wioślarskiej, zdobył brązowy medal w wadze ciężkiej mężczyzn.

W pokonanym polu zostawiliśmy wszystkie uczelnie Warszawy, Wrocławia, Poznania czy Krakowa.

Nasze dziewczęta ukończyły rywalizację o jedną pozycję powyżej środka stawki ,na 20 miejscu i to też jest powód do dumy bo bardzo dzielnie walczyły.

Po raz kolejny ,jak co roku mistrzowie Szczecina nie zawiedli. Trenerem sekcji jest mgr Wojciech Jaśkiewicz ,co dumny był jak paw.