Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo logo-sygnet Politechniki Morskiej w Szczecinie - głowa gryfa, elementy kotwicy i sygnatura PM Politechnika Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Po raz 21 z rzędu nasi wioślarze okazali się zwycięzcami Szczecińskiej Ligi Wioślarskiej.

Zwycięstwo zostało okupione sporym wysiłkiem i determinacją bo zdecydował o nim ostatni wyścig na dystansie 4,5 km, w którym nasza „ósemka” o pół minuty pokonała osadę PUM-u. Przy tak radosnej okazji informujemy również, że podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Wioślarstwie, które odbyły się w Bydgoszczy w dniach 18-20 maja nasza dwójka podwójna w składzie Fryderyk Grodecki i Aleksander Florczak zdobyła brązowy medal w klasyfikacji generalnej. Były to czwarte z rzędu Mistrzostwa Polski, z których nasi wioślarze wrócili z medalami. Gratulacje KU AZS AM