W niezwykłej scenerii Cmentarza Centralnego odbył się koncert "Tym, którzy nie powrócili z morza" organizowany przez Operę na Zamku.
Zgodnie z tradycją, koncert był poprzedzony "wybiciem szklanki". Ceremoniał perfekcyjnie przeprowadziło 3 studentów z naszej Kompanii Honorowej.
Koncert upamiętnia ludzi, którzy związali swoje życie z morzem, i których morze zabrało na wieczną wachtę.
Podczas koncertu wystąpili: Joanna Tylkowska-Drożdż, Ania Farysej, Ewa Zeuner, Tadeusz Szlenkier, David Roy i Janusz Lewandowski.
Solistom towarzyszyła Orkiestra Opery na Zamku pod batutą Agnieszki Nagórki.
Troje studentów z Kompanii Honorowej na tle rozświetlonej sceny przed rozpoczęcem koncertu
Koncert upamiętnia ludzi, którzy związali swoje życie z morzem, i których morze zabrało na wieczną wachtę.
Podczas koncertu wystąpili: Joanna Tylkowska-Drożdż, Ania Farysej, Ewa Zeuner, Tadeusz Szlenkier, David Roy i Janusz Lewandowski.
Solistom towarzyszyła Orkiestra Opery na Zamku pod batutą Agnieszki Nagórki.
Troje studentów z Kompanii Honorowej na tle rozświetlonej sceny przed rozpoczęcem koncertu