Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo logo-sygnet Politechniki Morskiej w Szczecinie - głowa gryfa, elementy kotwicy i sygnatura PM Politechnika Morska w Szczecinie

Unia Europejska

5 lutego br. Akademia Morska w Szczecinie zawarła umowę o realizację studenckich praktyk morskich z Baltic Marine Gdynia (Bernhard Schulze).

Umowa została podpisana w Gdyni w siedzibie firmy przez Jerzego Daszkiewicza – Dyrektora Operacyjnego i Pawła Bodaka – Dyrektora Personalnego oraz ze strony uczelni przez Prorektora ds. Morskich Wojciecha Ślączkę.

Agencja w umowie zobowiązuje się do umożliwienia realizowania praktyk morskiech przez studentów Akademii na statkch zarządzanych przez BERNHARD SCHULTE SHIPMANAGEMENT LTD, zgodnie z wymogami konwencji STCW i programu opraktyk.

Firma Bernhard Schulte Shipmanagement Poland powstała w 1987r w Warszawie, jako polskie przedstawicielstwo Grupy Schulte-go. Była wówczas firmą typu joint-venture ze współudziałowcami Atlantic Marine Limited (Bermuda) i Hanseatic Shipping Company (Cypr).

W 1989r została przekształcona w oddział firmy Dorchester Maritime Ltd (z siedzibą na Isle of Man),będąc nadal członkiem Schulte Group. Obecnie jest polską spółką z ograniczoną odpowiedzialnością.
W 1992r biuro zostało przeniesione do Gdyni. Od marca 1999r mieści się w odrestaurowanym, przedwojennym Domu Rybaka przy ulicy Jana z Kolna 27.

W 1994r utworzony został oddział firmy w Szczecinie, mieszczący się obecnie na ulicy Niemierzyńskiej 26/B.

Z dniem 1 stycznia 2008r wszystkie spółki należące do Grupy Schultego połączyły się w jedną markę Bernhard Schulte Shipmanagement. Baltic Marine Gdynia jako członek tej grupy zmieniła nazwę na Bernhard Schulte Shipmanagement (Poland) Sp z o.o.

Bernhard Schulte Shipmanagement (Poland) zajmuje się przede wszystkim pośrednictwem w zatrudnianiu polskich marynarzy na statkach armatorów zagranicznych wyłącznie dla wszystkich kompanii będących członkami Grupy Schulte-go.

 

Systematycznie wzrasta ilość marynarzy znajdujących za pośrednictwem BSM zatrudnienie na obcych statkach. W 1992r było ich ok. 200 rocznie, obecnie już ok.1500. (Zapotrzebowania)

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę