Pracownicy Wydziału Geoinżynierii i Ochrony Środowiska uczestniczyli w mobilności Erasmus+ w Constanta odwiedzając Academia Navală Mircea cel Bătrân.
Pracownicy Wydziału Geoinżynierii i Ochrony Środowiska wzięli udział w mobilności Erasmus+ w Constanta (Rumunia), odwiedzając Academia Navală „Mircea cel Bătrân”. Podczas wizyty mieliśmy okazję poznać pracowników uczelni, ich obszary działalności oraz realizowane projekty badawcze.
Przy okazji pobytu odwiedziliśmy również firmę Van Oord, gdzie mogliśmy bliżej przyjrzeć się praktycznym aspektom prac pogłębiarskich i realizacji projektów hydrotechnicznych.
Mobilność Erasmus+ to nie tylko rozwój naukowy, ale także inspirujące spotkania i nowe możliwości współpracy.
Spotkania i rozmowy pozwoliły na wymianę doświadczeń oraz spojrzenie na prowadzone badania z nowej, międzynarodowej perspektywy.
Była to także dobra okazja do budowania relacji, które w przyszłości mogą przerodzić się w wspólne inicjatywy naukowe.Przy okazji pobytu odwiedziliśmy również firmę Van Oord, gdzie mogliśmy bliżej przyjrzeć się praktycznym aspektom prac pogłębiarskich i realizacji projektów hydrotechnicznych.
Mobilność Erasmus+ to nie tylko rozwój naukowy, ale także inspirujące spotkania i nowe możliwości współpracy.