Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Godło Polski: orzeł w złotej koronie, ze złotymi szponami i dziobem, zwrócony w prawo logo-sygnet Politechniki Morskiej w Szczecinie - głowa gryfa, elementy kotwicy i sygnatura PM Politechnika Morska w Szczecinie

Unia Europejska

Biblioteka Kontakt

Kontakt


 

Biblioteka Główna Politechniki Morskiej
ul. Henryka Pobożnego 11
70-507 Szczecin

Stanowisko Imię i nazwisko Dane kontaktowe Dodatkowe informacje
Stanowisko Imię i nazwisko Dane kontaktowe Dodatkowe informacje
Dyrektor mgr Agnieszka Komorowska

pokój nr 509

tel. +48 (91) 48 09 706

tel. kom. 514 946 451

 e-mail: a.komorowska@pm.szczecin.pl

Stanowisko Imię i nazwisko Dane kontaktowe Dodatkowe informacje
Stanowisko Imię i nazwisko Dane kontaktowe Dodatkowe informacje
sam. referent mgr inż. Hanna Szwarc-Suszyńska

pokój nr 510

tel. +48 (91) 48 09 704
e-mail: bgsekr@pm.szczecin.pl

pokój nr 513b
tel. +48 (91) 48 09 710
e-mail: wypozyczalnia@pm.szczecin.pl

nr konta 54 1240 6292 1111 0011 3010 4626
 

Stanowisko Imię i nazwisko Dane kontaktowe Dodatkowe informacje
Stanowisko Imię i nazwisko Dane kontaktowe Dodatkowe informacje
kierownik mgr Katarzyna Kuzian

e-mail: k.kuzian@pm.szczecin.pl

bibliotekarz mgr Magdalena Pilarczyk

e-mail: m.pilarczyk@pm.szczecin.pl

bibliotekarz mgr Joanna Dziewicka-Kuź

e-mail: j.dziewicka@pm.szczecin.pl

starszy magazynier Urszula Zasada

e-mail: u.zasada@pm.szczecin.pl

pokój nr 504
tel. +48 (91) 48 09 702
e-mail: czytelnia@pm.szczecin.pl
 

Studenci w czytelni książek w Bibliotece Akademii Morskiej w Szczecinie

Stanowisko Imię i nazwisko Dane kontaktowe Dodatkowe informacje
Stanowisko Imię i nazwisko Dane kontaktowe Dodatkowe informacje
kierownik mgr Katarzyna Kuzian

e-mail: k.kuzian@pm.szczecin.pl

kustosz mgr Małgorzata Remlein

e-mail: m.remlein@pm.szczecin.pl

kustosz mgr Magdalena Urbaniak

e-mail: m.urbaniak@pm.szczecin.pl

bibliotekarz lic. Dominika Szycko

e-mail: d.szycko@pm.szczecin.pl

młodszy bibliotekarz lic. Natalia Hewuszt

e-mail: n.hewuszt@pm.szczecin.pl

pokój 502
tel. +48 (91) 48 09 703
e-mail: czytelnia@pm.szczecin.pl

Stanowisko Imię i nazwisko Dane kontaktowe Dodatkowe informacje
Stanowisko Imię i nazwisko Dane kontaktowe Dodatkowe informacje
kierownik mgr Katarzyna Kuzian

e-mail: k.kuzian@pm.szczecin.pl

kustosz mgr Małgorzata Remlein

e-mail: m.remlein@pm.szczecin.pl

kustosz mgr Magdalena Urbaniak

e-mail: m.urbaniak@pm.szczecin.pl

bibliotekarz lic. Dominika Szycko

e-mail: d.szycko@pm.szczecin.pl

młodszy bibliotekarz lic. Natalia Hewuszt

e-mail: n.hewuszt@pm.szczecin.pl

pok. 506 (pracownia) i pok. 505 (czytelnia)
tel. +48 (91) 48 09 703
e-mail: infnauk@pm.szczecin.pl

Stanowisko Imię i nazwisko Dane kontaktowe Dodatkowe informacje
Stanowisko Imię i nazwisko Dane kontaktowe Dodatkowe informacje
kierownik mgr Katarzyna Kuzian

e-mail: k.kuzian@pm.szczecin.pl

kustosz mgr Małgorzata Remlein

e-mail: m.remlein@pm.szczecin.pl

kustosz mgr Magdalena Urbaniak

e-mail: m.urbaniak@pm.szczecin.pl

bibliotekarz lic. Dominika Szycko

e-mail: d.szycko@pm.szczecin.pl

młodszy bibliotekarz lic. Natalia Hewuszt

​e-mail: n.hewuszt@pm.szczecin.pl

Informacje na temat rezerwacji:

Pokoje: 504, 506
tel. +48 (91) 48 09 703
e-mail: infnauk@pm.szczecin.pl
 

studenci w sali pracy grupowej w Bibliotece Akademii Morskiej w Szczecinie

 

Stanowisko Imię i nazwisko Dane kontaktowe Dodatkowe informacje
Stanowisko Imię i nazwisko Dane kontaktowe Dodatkowe informacje
kustosz mgr Małgorzata Remlein

pokój nr 504
tel. +48 (91) 48 09 703
e-mail: miedzybiblioteczna@pm.szczecin.pl

pokój nr 512
tel. +48 (91) 48 09 707, 
        +48 (91) 48 09 708

Stanowisko Imię i nazwisko Dane kontaktowe Dodatkowe informacje
Stanowisko Imię i nazwisko Dane kontaktowe Dodatkowe informacje
kierownik mgr Agnieszka Kaim

e-mail: a.kaim@pm.szczecin.pl

kustosz mgr Beata Kołakowska

e-mail: b.kolakowska@pm.szczecin.pl

bibliotekarz mgr Olga Jaroszek

e-mail: o.jaroszek@pm.szczecin.pl

bibliotekarz systemowy mgr Barbara Strelczuk

e-mail: b.strelczuk@pm.szczecin.pl

Stanowisko Imię i nazwisko Dane kontaktowe Dodatkowe informacje
Stanowisko Imię i nazwisko Dane kontaktowe Dodatkowe informacje
archiwista dr Marta Zalewska-Szot

e-mail: m.zalewska-szot@pm.szczecin.pl

tel. +48 (91) 48 09 497

SDM Pasat pokój 11

ul. Starzyńskiego 9

70-506 Szczecin

archiwista mgr inż. Hanna Szwarc-Suszyńska

e-mail: bgsekr@pm.szczecin.pl

tel. +48 (91) 48 09 704

BG PM pokój 510

ul. H. Pobożnego 11

70-507 Szczecin

Autor:

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę